dietetykrzeszow.pl

Pod tym adresem internetowym (dietetykrzeszow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Takie adresy wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy sprawy, które zainteresują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać nam swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na spisanie wszelkich sugestii. Gratis zmienimy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!