dietetykrzeszow.pl

Pod tym adresem internetowym (dietetykrzeszow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy zapewne pasujący adres, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak piszecie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób wynajdziemy sprawy, które zainteresują potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: tworzymy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Korzystamy zdjęcia z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na spisanie wszelkich zmian. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Do kogo jest ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!