dietetykrzeszow.pl

Pod tym adresem internetowym (dietetykrzeszow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, fryzjer Kraków. Takie domeny dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić naszej firmie swoje zdjęcia, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom opracowaną przez nas stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich poprawek. Za darmo zmienimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!